Найшвидший інтернет у Китаї

Китай заявляє, що наразі має найшвидший інтернет в світі. Їхня нова мережа передає 1.2 терабіта в секунду. Це більше ніж 1200 Gb кожну секунду.

11/28/20231 min read

Найшвидший інтернет.

Китай заявляє, що наразі має найшвидший інтернет в світі. Їхня нова мережа передає 1.2 терабіта в секунду. Це більше ніж 1200 Gb кожну секунду.

Така інтернет мережа здатна оброблювати 150 фільмів 4К в секунду. Ця нова магістральна мережа охоплює понад 3000 кілометрів волоконно-оптичних кабелів і це дає можливість передавати інформацію з вражаючою швидкістю, 1.2 терабита. Інтернет роутер з'єднує провінцію Бейджінг на півночі, Вухан у центрі Китаю і Гуанжоу на півдні.

Крім того, він може надіслати всю глобальну бібліотеку контенту Netflix менш ніж за півгодини. Попередні операційні тести перевершили всі сподівання. Це значний прорив. Наразі світові магістральні мережі зараз працюють на швидкості 100 гігабіт за секунду. Керівник проекту FITI Ву Цзяньпін з Китайської інженерної академії підкреслив, що найшвидкісна лінія не тільки успішно працює, але й оснастила Китай передовою технологією, необхідною для створення ще швидшого інтернету.

Віце-президент Huawei Technologies Ван Лей, виступаючи на прес-конференції в Університеті Цінхуа, підкреслив здатність мережі передавати дані, еквівалентні 150 фільмам високої чіткості, лише за одну секунду. Ці магістральні мережі відіграють вирішальну роль у національній освіті та дослідженнях, задовольняючи зростаючий попит на передачу даних із додатків, таких як підключені електромобілі та шахти, які використовують промислову технологію 5G. Проект FITI, започаткований у 2013 році та підтриманий урядом, яким керує Міністерство освіти та залучає 40 інших університетів, підкреслює прагнення Китаю зменшити свою залежність від США та Японії щодо маршрутизаторів та інших компонентів інтернет-технологій.